0534 053 28 28skype: paykasatr

Hoşgeldiniz. Bugün

Paykasa Bozdurma

Ana Sayfa » Paykasa Bozdurma » Paykasa Bozdurma

Şuanda Türkiye’de en uygun fiyata Paykasa Bozdurma adresinde bulunmaktasınız. Paykasa Kartınızda bulunan tutarı bozdurmak istediğinizde dakikalar içerisinde tutarı hesabınıza aktarmaktayız. Diyelim ki internette paykasa kat ile alışveriş yaptınız ve yaptığınız bu alışverişten belli bir tutar meblağ paykasa kartınızda kaldı. Ya da daha önce paykasa kartınızda olan tutar değerlendi ve bunu nakit paraya çevirmek istediniz. Bu durumda hemen online müşteri temsilcimizle ile görüşerek paykasa bozdurma işlemi yapabilirsiniz. İddia ediyoruz, şuanda Türkiye’deki en uygun paykasa bozdurma işlemi paykasacash.com da yapılmaktadır.

paykasa-bozdurmak

 

 

 Sitemizde paykasa alabildiğiniz gibi paykasa bozdurma işlemleri de yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimizle görüşmek. Paykasa kartınızda bulunan tutarı anında nakite çevirerek hesabına gönderiyoruz. En güvenli ve en uygun paykasa bozdurma işlemi için tek ve doğru adresteniz.
Paykasa Kart Nasıl Bozdurulur ?
  • Paykasa pin numaranızı bize bildiriniz.
  • Kalan paykasa miktarınızı belirleriz.
  • Daha sonra en yüksek kurdan hesaplarız.
  • Paykasa bozdurma bedelini banka hesabınıza yatırırız.

Paykasa kartınızı Euro piyasa kurunda en yüksek orandan bozuyoruz. paykasacash.com adresimizden en yüksek Euro kurundan paykasa bozdurma işlemi yapabilirsiniz.

Paykasa bozdurma işlemleri, içinde bulunan günün döviz kurları göz önünde bulunarak gerçekleştirilir. Paykasa bozdurma için yapılacak işlemler aslında çok kolaydır. Tek yapmanız gereken online yardımdan, telefondan veya skype üzerinden müşteri temsilcinizle görüşmek, kendisine paykasa pin numarınızı ve ardından paranızın aktarılmasını istediğiniz hesap numaranızı söylemek. Ardından da tek yapmanız gereken banka hesabınızı kontrol edip yatırılan para ile mutlu olmak.

24 Şubat 2016

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

paykasa