0534 053 28 28skype: paykasatr

Hoşgeldiniz. Bugün

Paykasa Nedir ?

Ana Sayfa » Blog » Paykasa Nedir ?
Paykasa Nedir? Paykasa, bir ön ödemeli kredi kartıdır. Nasıl bir kredi kartınız varken, internette güvenli alışveriş yapabilmek için kredi kartınıza bağlı bir sanal kart oluşturuyorsunuz ve oluşturduğunuz bu sanal kartın içine belli bir miktar yüklüyorsunuz, işte paykasa da kredi kartı olmayanlar veya kredi kartını internet alışverişlerinde kullanmak istemeyenler için oluşturulan ve yüz binlerce internet sitesinde geçerliliği olan ön ödemeli kredi kartıdır. ister ucuz paykasa almak isterseniz paykasa bozdurmak için olsun web sitemiz üzerinden online müşteri temsilcileri aracılığı ile paykasa alma işlemi yapabilirsiniz. Yine size özel olarak sundumuz paykasa hesaplama aracı ile paykasa fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.   
 paykasa-nedir
            Sistemimiz 2048 bit SSL sertifikası ile şifrelenerek korunmaktadır. Bu sebeple sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. İster paykasa almak isterseniz de paykasa bozdurmak isteyin, tüm işlemleriniz güven altında.
           Paykasa Nedir? sorusuna verilebilecek en iyi cevap ise, skype ve facebook gibi dünya markalarında kabul gören ve işlem yapılabilen ön ödemeli kart sistemidir.

Güvenli ve yasal paykasa satış hizmetlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Betakart olarak sizlere paykasa satış hizmeti vermekten mutluluk duyarız…

23 Şubat 2016

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

paykasa