0534 053 28 28skype: paykasatr

Hoşgeldiniz. Bugün

PayKasa Hakkında

Ana Sayfa » Duyurular » PayKasa Hakkında
Rd9qpjn_Paykasa anlam ve nitelik olarak ön ödemeli kart sistemi demektir. Paykasa işleyişini anlatmak gerekirse; çoğumuz duymuşuzdur sanal kredi kartını. Sanal karta gerçek kartınızdan belli bir miktar yüklersiniz ve internet alışverişinizde sadece bu sanal kartı kullanırsınız. Fakat kredi kartı olmayanların sanal kart yapma şansını da maalesef yok. İşte tam burda PayKasa devreye giriyor. Sitemizin online müşteri hizmetleri hizmetinden yararlanarak paykasa kartınıza yüklemek istediğiniz tutarı belirtiyorsunuz ardından ödemenizi yaptıktan sonra paykasa müşteri hizmetleri yetkilimiz size 16 haneli paykasa pin numaranızı iletiyor. Almış olduğunuz bu pin numarası ile paykasa geçen tüm internet sitelerinde güvenli ve hızlı alışverişin keyfini sürüyorsunuz.

Dilerseniz paykasa kartınızda bulunan miktarı sizler için çok uygun fiyatlara da nakite çevirebiliriz. Bu işlemi de online müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşerek dakikalar içinde halledebilirsiniz. Dilerseniz paykasa kartınız içindeki tutarın tamamını dilerseniz de belli bir miktarı bozdurabilirsiniz. İşlem emrini verdikten kısa bir müddet sonra paranız banka hesap numaranıza yatırıldığını göreceksiniz.

Paykasa Alırken ve Bozdururken Nelere Dikkat Etmeliyiz ? Paykasa Dolandırılarına Dikkat !!!

Kesinlikle olumlu referanslar almadığınız, tanımadığınız, telefon ile ulaşamadığınız ve güvenilir olmayan internet sitelerinden paykasa kartınızı almayınız. PaykasaCash olarak sizlere %100 güvenli paykasa hizmeti vermekteyiz.

PayKasaCash web sitemizden tüm paykasa işlemlerinizi kolay, hızlı, güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Fiyat ve oranlarımızı karşılaltırdığınızda ucuz paykasa alma ve uygun paykasa bozdurma konusunda doğru yerde olduğunuzu sizde göreceksiniz.

 

23 Şubat 2016

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

paykasa